سایپا و گزارش نگران کننده…

199
telegram nokhbegan-start
سایپا و گزارش نگران کننده...Reviewed by Khalili on Feb 9Rating:

شرکت ساپیا هم گزارشی را به بازار داد که موجب تشویش خاطر سهامدارانش شد. این شرکت که پیش بینی اش را 96 ریال زیان اعلام کرده بود، در گزارش 9 ماهه به 485 ریال زیان رسیده است. این گزارش می تواند اثر منفی خود را روی سهم بعد از بازگشایی داشته باشد. علت این افزایش زیان به شرح ذیل اعلام شده است:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

** شرکت اعلام کرد: افزایش زیان خالص بدلیل کاهش درآمد حاصل از سرمایه گذاری در شرکتهای زامیاد، سرمایه گذاری سایپا، رایان سایپا، پلاسکوکار، سایپاشیشه و فنرسازی زر می باشد.

** شرکت سایپا در پیش بینی خود تقسیم 100% سود هر سهم شرکت سرمایه گذاری سایپا در سال 91 را پیش بینی نموده است درحالی که شرکت سرمایه گذاری سایپا در پیش بینی ارائه شده خود تقسیم 10% از سود هر سهم خود را پیش بینی نموده است .قابل ذکر است که در سال مالی 90 نیز پیش بینی تقسیم سود توسط شرکت سرمایه گذاری سایپا به میزان 10 درصد سود خالص اعلام شده بود که در مجمع عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری سایپا معادل 90 درصد سود خالص شرکت تقسیم گردید.

** شرکت لیزینگ رایان سایپا پیش بینی سود هر سهم سال 91 خود را به مبلغ 457ریال و پیش بینی تقسیم سود خود را به مبلغ 312 ریال ارائه نموده است درحالی که در اطلاعات شرکت سایپا پیش بینی سود تقسیمی هر سهم شرکت فوق به مبلغ 457 ریال در نظر گرفته است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن