سبحان و عبور از یک مرز مهم

290
telegram nokhbegan-start
سبحان و عبور از یک مرز مهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 23Rating:

برای این سهم شاهد رسیدن به مرز مقاومتی خود در 1660 تومان هستیم.باتوجه به عبور حداکثری قیمت سهم از این سطح و روند صعودی سهم میتوان هدف سهم را در دو تارگت 1830 تومان و تارگت اصلی در 2000 تومان دانست.این سهم از نظر بنیادی مناسب و باتوجه به افزایش سود آوری شرکت برای سال 92 و تعدیل مثبت برای سه ماهه پایاینی سال 91 سود خود را از 2548 ریال به 2808 ریال اعزاش و نشان از تعدیل مثبت حدود 12 درصدی شرکت میباشد.باتوجه به افزایش قیمت محصولات و حاشیه سود آوری بالای شرکت میتوان سال مالی مناسبی را برای شرکت انتظار داشت.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سبحان

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیثفارس در جای حساس
نوشته بعدیاز افزایش سرمایه تا تلاش برای بهبود وضعیت در مجمع دو شرکت
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن