سبد حرفه ای بنیادی میان مدتی (شماره 3 )

3270
telegram nokhbegan-start
سبد حرفه ای بنیادی میان مدتی (شماره 3 )Reviewed by محمد محمدی on Dec 7Rating:

میدونم این روزها بازار حس و حال خوبی نداره و شاید همه رو خسته کرده باشه ولی تجربه ۱۰ساله من تو بازار سرمایه بهم ثابت کرده کسانی که این روزها با استراتژی روی سهم های بنیادی سهامداری کنند وصبر داشته باشند میتونند در میان مدت بازدهی خوبی کسب کنند ، موضوعی که در سبد های قبلی نیز به آن رسیدیم .

به همین دلیل سبد حرفه ای بنیادی میان مدتی (3) رو خدمت دوستان معرفی میکنم :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

ویژگی های سبد حرفه ای بنیادی میان مدتی  :

۱- اولین اصل تو این سبد ریسک حداقلی میباشد یعنی سعی بر این خواهد بود سهمهایی معرفی خواهند شد که حتی الامکان اول ضرر نداشته باشند و بعد یک بازدهی منطقی میان مدتی داشته باشند .

۲- در این سبد صرفا نگاه بنیادی در مورد سهم داریم البته در مورد نقطه ورود نیم نگاهی به وضعیت تکنیکال سهم هم خواهیم داشت ولی حد ضرر نخواهیم داشت و دید ما صرفا سهامداری تو بازه زمانی اعلام شده خواهد بود .

۳- اگر به هر دلیلی شرایط سهم معرفی شده در سبد تغییر پیدا کند و یا متوجه بشویم تحلیل ما در مورد سهم اشتباه بوده است و سهم به هدف قیمتی گفته شده نمیرسد طی مطلبی ویژه در سایت به استحضار دوستان خواهم رساند .

۴- سعی خواهد شد در صورت امکان تو بخش مطالب سایت تحلیل ، دلایل و خبرهای مثبت سهمهای معرفی شده ارائه شود .

 

برای پوشش ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک بازار این مطلب را بخوانید .

 

موفق و پرسود باشید .

bashgah-banner nokhbegan-start

12 نظرها

نطر گذاشتن