سبد حرفه ای نماد م …

326
telegram nokhbegan-start
سبد حرفه ای نماد م ...Reviewed by علی صابریان on Jun 15Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها

امیدوارم حال همه شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اولین نماد تحت نظر من نماد مرقام است این سهم اگر بالای 222 قرار گیرید و با اقتدار ( حجم نسبتا بالاتر نسبت به روز های قبل ) از این قیمت عبور کند و بالا تثبیت گردد حوالی225 با حد ضرر 215 تومان مد نظر من قرار گرفته است ، هدف سهم در صورت رخداد گفته شده می تواند 265 تومان باشد . ریسک سهم نیز در صورت رخداد شکست قیمت گفته شده میانه ارزیابی می گردد .

شاد و پیروز باشید

 

——————————————–

فایل آموزش کار با سبد حرفه ای را از اینجا دانلود کنید ( اینجا کلیلک کنید)

اگر سوالی خارج از سهام و یا پیشنهاد ، نظر ، و انتقاد سازنده ای نسبت به سایت دارید با ایمیل tahlilha.com@gmail.com در ارتباط باشید و لطفا در قسمت نظرات فقط سوالات خود در مورد بازار و سهام بازار را قرار دهید

باتشکر

bashgah-banner
نوشته قبلیضمیمه بر بام بازار-پارسان
نوشته بعدیسهم ف…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

6 نظرها

 1. سلام لطغا” نظرتان را در باره سهم های اینجانب بفرمائید که نگهداری و یافروش و یا تعویز باسهم های دیگر ومعادن ۴۱۵۲در قیمت ۵۷۵۰
  خراسان ۱۲۷۰۰در قیمت ۷۵۰۰
  فولاد۲۰۰۰۰در قیمت ۴۶۶۴
  زرین معدن اسیا۵۰۰۰در قیمت ۱۱۲۵۶
  فسرب۱۳۰۰۰درقیمت ۲۳۰۹
  شیراز۶۵۰۰در قیمت ۸۸۷۹
  وساخت۱۰۰۰۰در قیمت ۲۶۷۴
  پارسان ۵۰۰۰درقیمت ۸۶۳۰
  کروی ۲۴۰۰۰درقیمت ۲۲۲۰
  ثغرب۱۶۰۰۰در قیمت ۲۱۷۵
  بافق۳۰۰۰در قیمت ۱۶۰۰۰
  کرمانشاه ۳۰۰۰در قیمت ۱۱۱۱۹
  شپدیس ۷۵۰در قیمت ۵۴۰۰۰
  توریل ۱۰۰۰۰در قیمت ۳۶۱۶
  رتاب۱۷۰۰درقیمت ۱۱۴۴۹
  غدیر ۱۴۵۰۰در قیمت ۵۰۱۱
  قیمتها خرید می باشد لطفا” راهنمائی بفرمائید باتشکر

نطر گذاشتن