سخنی با کاربران

245
telegram nokhbegan-start
سخنی با کاربرانReviewed by سعید مشکانی on Jan 9Rating:

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با عرض سلام

در چند روز اخیر با توجه به مشکلات به وجود آمده برای اینترنت کشور و  به تبع سرور سایت ، گاهی سرور با اختلال رو به رو شده و بعضی از مطالب گذاشته شده پاک شده اند . که دوباره قرار داده شده و در مورد آنها صحبت شد . 

در مورد پرسش و پاسخ در قسمت سبد حرفه ای باید عرض کنم که در قسمت سبد حرفه ای رسالت ما بر این بوده که سهم هایی که توسط خودمون خریداری می کنیم رو اطلاع رسانی کنیم و در قسمت سوالات شما که توسط جناب آقای حاجیان اداره میشه پاسخ گویی سوالات باشیم.ستون پرسش و پاسخ روزانه ای که من مسئولیت اون رو قبول کردم فقط قصد پاسخ گویی به سوالات مربوط به سهام های خریداری شده توسط خودمون رو داره و در این بین اگر سهم ای پیشنهاد شده بود که تحلیل خاصی برای صعود یا نزول اون و یا خبری وجود داشت به اطلاع شما برسونیم.دوستان در پست من پیشنهاد تحلیل 57 سهم از گروه های مختلف رو دادن که واقعا تحلیل هر روزه آنها نه امکانش وجود داره و نه اینکه خبر جدیدی هست که ما بخواهیم راجبش صحبت کنیم. متاسفانه دوستان سوالات تکراری زیادی رو که در پست های قبلی راجب اون صحبت شده رو برای تحلیل پیشنهاد میدن.حتی زیر پست من راجب سهم هایی که تو همون پست صحبت شده سوال می پرسن.

خواهش دارم قبل از طرح سوال پست های قبلی رو چک کنید.

هدف ما حفظ سرمایه ، افزایش سود و کاهش ریسک  و در نهایت کسب رضایت شماست.

سعید مشکانی

bashgah-banner

7 نظرها

نطر گذاشتن