سدور و سطح های حمایتی سهم

307
telegram nokhbegan-start
سدور و سطح های حمایتی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 16Rating:

در بررسی این سهم شاهد روند نزولی از مرز 1580 تومان هستیم.سهم به طور موقت اصلاح خواهد خورد و مجددا در محدوده 1230 تومان انتظار حمایت داریم.باتوجه به هیستوگرام AO در حال رسیدن به محدوده 2100 و هیستوگرام Gator در محدوده سوق به سطح صفر انتظار داریم روند نزولی این سهم به مرور کاسته و شاهد حمایت شدن سهم باشیم.حمایت قوی بعدی 1040 تومان است در صورت عبور به آن خواهد رسید.وضعیت تولیدات و مبلغ فروش شرکت مطلوب و تنها میزان فروش شرکت نسبت به مشابه گذشته افت ناچیزی داشته است ولی باتوجه به افزایش 18 درصدی مبلغ فروش نسبت به مشابه گذشته میتوان انتظار تعدیل سود را برای دوره سه ماهه داشت.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سدور

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخموتور و نزدیک شدن به یک نقطه
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 25 تیر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

نطر گذاشتن