سرمایه گذاری صنعت و معدن ، پرتفوی 3 ماهه منتهی به 91/7/30

184
telegram nokhbegan-start
سرمایه گذاری صنعت و معدن ، پرتفوی 3 ماهه منتهی به 91/7/30 Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 7Rating:

در بررسی پرتفوی 3 ماهه منتهی قه 30/7/91 این شرکت شاهد کاهش سود آوری در شرکت هایی همچون کانی های غیر فلزی ، واسطه گری های مالی ، فلزلا اساسی و املاک و مستغلات هستیم.

براساس این وضعیت بهای خریداری شده این شرکت های بسیار بیشتر از ارزش فعلی آنها میباشد که این امر باعث تاثیر منفی در پرتفوی این شرکت شده است.البته رشد هایی هم شامل زیر مجموعه های این شرکت میباشد همانند فرآورده های غذایی و آشامیدنی ، محصولات کاغذی ، فرآورده های نفتی و … را میتوان نام برد. بر این اساس ذخیره کاهش سرمایه گذاریها مبلغ 20095 میلیون ریال شده است که باتوجه به پرتفوی این شرکت رشد کمی را تجربه کرده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به گذر 3 ماهه منتهی به 30/7/91 و این میزان سود وضعیت و جو روانی منفی حاکم خواهد شد که چنانچه تعدیل مثبتی برای سهم رخ دهد این جو خنثی خواهد شد.البته ارزش ذاتی سهم نیز 112 تومان است که نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری را نشان میدهد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: پتروشیمی شیراز منتهی به 91/12/30 عملکرد 6 ماهه
نوشته بعدیشرکت: آبادگران ایران دوره 6 ماهه منتهی به 91/12/30
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن