سطوح بازگشتی این 3 سهم

393
telegram nokhbegan-start
سطوح بازگشتی این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 21Rating:

فرآور : این سهم باتوجه به نوسانات شدید خود حمایت قابل توجه 580 و حمایت نسبتا مناسب 620 تومان را دارد که انتظار است در نزدیکی این محدوده سهم وارد فاز مثبت شود.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فرآور تصویر

 

شاخص کاشی و سرامیک : شاخص در حال رسیدن به اولی حمایت خود در 1990 واحدی میباشد.در صورت عبور حمایت بعدی 1914 واحدی است.

 

شاخص کاشی تصویر

 

زاگرس : سهم به مرز مقاومت موقت خود در 2610 تومان نزدیک شده است.انتظار افزایش فشار عرضه را در سهم انتظار داریم.

 

زاگرس-2 تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیاخبار و شنیده های امروز …
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 30 شهریور + فهرست اقلام صادراتی فلزات و پتروشیمی ها + جم چرا عرضه شد؟
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن