سطوح بازگشتی این 3 سهم

360
telegram nokhbegan-start
سطوح بازگشتی این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 31Rating:

این سهم در حال رسیدن به مرز حمایت روانی خود در 200 تومان میباشد..در این محدوده سهم دارای حمایت عمده و حمایت بعدی در صورت عبور مرز 185 تومان میباشد.

وسپه
این سهم در حال رسیدن به مرز حمایتی خود در 1900 تومان میباشد..باتوجه به الگوی AB=CD در این محدوده انتظار حمایت و بازگشت موقت برای سهم را داریم .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کبافق
این سهم در حال رسیدن به مرز مقاومتی خود در 400 تومان میباشد..باتوجه به فشار فروش در این محدوده و جو منفی گروه چنانچه این جو باقی بماند انتظار عدم عبور و بازگشت برای سهم وجود دارد.

شمواد

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار شنبه 09 شهریور ماه…
نوشته بعدیشیران / واتی …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن