سطوح حمایتی مهم از این 3 سهم

371
telegram nokhbegan-start
سطوح حمایتی مهم از این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 12Rating:

فایرا : برای این سهم حمایتی قوی در باند 730-700 تومان داریم.انتظار ورود سهامداران جدید به این سهم و افزایش سیکل صعودی سهم وجود دارد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فایرا

وصنا : سهم حمایت قوی در باند 305 تا 290 تومان دارد.باتوجه به تخلیه فروشندگان انتظار ورود سهامداران جدید به سهم و روند صعودی را داریم.

 

وصنا

شکلر : سهم در مرز حمایتی قوی در 960 تا 1040 تومان قرار دارد.باتوجه به افزایش قدرت نسبی خریداران انتظار بازگشت سهم و روند صعودی وجود ددارد.

 

شکلر

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش کدال به زبان تحلیلها
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 21 آبان ماه …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

26 نظرها

نطر گذاشتن