سطوح مهم این 3 سهم

247
telegram nokhbegan-start
سطوح مهم این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 11Rating:

فنوال : این سهم در حال برخورد به مرز حمایت قوی خود در 670 تومان است.انتظار است کم کم شاهد ورود سهام داران جدید به این سهم و نوسانات مثبت برای یک بازه زمانی باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فنوال

 

رمپنا : این سهم در حال برخورد به مرز مقاومتی خود در 720 تومان است.در این محدوده شاهد تنش هایی در سهم هستیم که فشار فروش را کاملا محسوس کرده است.درصورت حمایت سهامداران عمده و حمایت قوی میتواند از این سطح عبور کند.

 

رمپنا

 

مداران : این سهم در حال برخورد به مرز مقاومتی خود در 250 تومان است. انتظار است کم کم شاهد افزایش عرضه و نوسانات منفی در این سطح باشیم.

 

مداران

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار چهارشنبه 17 مهر ماه…
نوشته بعدینماد تحت نظر ش…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

نطر گذاشتن