سهام تحت نظر و…

343
telegram nokhbegan-start
سهام تحت نظر و...Reviewed by علی صابریان on Jun 23Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد بعدی تحت نظر ما وتوکا است است سهم را تحت نظر داریم تا اگر به محدوده 250 رسید با حد ضرر 242 خرد نماییم . سهم در حال افت است و ممکن است از حوالی 256 تومان شروع به مثبت شدن  کند ، در اصل سهم بین محدوده 256 تا 245 برای برگشت و شروع روند مثبت به سمت هدف 317 اولیه و شاید 355 آماده است

 

شاد و پرسود باشید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتوضیحی در مورد سبد حرفه ای
نوشته بعدینماد تحت نظر و….
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

5 نظرها

  • بله.اما تکنیکال را ارجح تر می دانیم.گزارشات مالی شرکت ها که بر مبنای آن تحلیل بنیادی انجام می شود معمولا خیلی زودتر از انتشارشان در بازار ، توسط عده ای که دارای ارتباطات هستند به صورت شایعه در بازار پیچیده می شود و تاثیرات قیمتی آن نیز بر روی قیمت سهام دیده خواهد شد که مبنای تحلیل تکنیکال است

 1. با درود فراوان
  ضمن عرض پوزش از جناب صایریان عزیز که بنده اظهار نظر می کنم .
  به نظر بنده در حال حاضر یه مقدار زوده که بگیم این سهم دقیقا در چه قیمتی برگشت خواهد کرد ، اما با توجه به تاریخچه ی تکنیکال این سهم و عکس العملهای تاریخی این سهم در سطح 61.8 درصد ریتریس فیبوناچی و همچنین با توجه به الگوی هارمونیک برگشتی که سهم ساخته و نظر به اینکه قیمت -به احتمال بسیار زیاد- هم اکنون در پایان موج 3 الیوت می باشد، قویترین سطح برگشتی برای این سهم حوالی قیمت 226 الی 230 می باشد .
  و اما در صورت تحقق این تحلیل اولین هدف قیمت 300 تومان می باشد به این دلیل که اعداد روند در بازار بسیار سطوح قدرتمندی هستند ، سپس می بایست منتظر عکس العملهای قیمت بمانیم و اهداف بعدی را نسبت به حجم معاملات صورت گرفته مشخص نماییم .

  در ضمن تا حدودی با تحلیل جناب صابریان موافقم به این دلیل که ، قیمتهای 250 و 256 نیز از سطوح برگشتی می باشند .

  پیروز باشید

 2. سلام آقای صابریان .بنده فکر میکنم شما در تعیین ناحیه ورود به سهم کمی درست نظر دادید ولی هدفهایتان اشتباه است.اگر امکان دارد نحوه هدفگذاری خود را بیان کنید که ما بدانیم با چه روشی شما هدفگذاری کردید.نظر بنده اینست که سهام وتوکا در ناحیه بین 238 الی 243 برگشت نموده و اولین هدف آن 281 و هدفهای بعدی آن به ترتیب 332 و 392 می باشد.

نطر گذاشتن