سهام مطرح خودرویی

250
telegram nokhbegan-start
سهام مطرح خودروییReviewed by سعید مشکانی on Feb 2Rating:

  • در این پست به بررسی 3 سهم مطرح خودرویی و مقاومت های آنان می پردازیم.

خبهمن : مقاومت های پیش روی خبهمن 147 و 152 تومان می باشد.152 تومان از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا در صورت عبور پر حجم به سمت بالا خط روند بلند مدت نزولی سهم شکسته شده است و می توان به اهداف بالاتر امیدوار بود.
 
خزامیا : مقاومت های زامیاد در بازه های 62 و 69 تومان است.احتمالا در این قیمت ها با افزایش عرضه روبرو شود و فرصت خرید داده شود.69 تومان در محدوده مقاومت 100 روزه است.الگوی تکنیکال نیز از رشد تا همین محدوده حمایت می کند.در صورت رشد تا 69 تومان روند نزولی بلند مدت زامیاد نیز شکسته شده است.
 
سایپا : مقاومت های مهم پیش روی سهم 100 و 108 تومان می باشد.خط روند بلند مدت نزولی سهم هم در محدوده 113 تومان می باشد.
 

  • مقاومت های ذکر شده احتمالا با رشد عرضه همراه شوند و فرصت خرید مهیا شود.نکته مهم برای خرید در خودرویی ها خط روند نزولی بلند مدت آنهاست که در صورتی که شکسته نشود منجر به افت قیمت سهام خودرویی می گردد.
  • در بازار موازی با بورس یعنی ارز و طلا با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع تحریم های جدید شاهد افزایش نرخ ها هستیم.توجه داشته باشید که با گرم تر شدن بازار ارز سرمایه ها به این بازار خواهند رفت که منجر به روند نزولی بورس می گردد.
  • روندی که این چند روزه مشاهده می شود صف های خرید چند روزه و سپس افت آنهاست که منجر به آب شدن تدریجی سرمایه ها می گردد.در این بازار از خرید و فروش های هیجانی و در صف خرید پرهیز کنید.

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

  

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن