سهم تحت نظر ح….

284
telegram nokhbegan-start
سهم تحت نظر ح....Reviewed by علی صابریان on Jun 23Rating:

سلام به دوستاران و عزیزان تحلیلها امیدوارم حالتان خوب باشد

امروز نمادی که تحت نظر گرفتم نماد حفارس هست می خوام که سهم هرچه می تونم نزدیدکتر به 105 تومان خرید کنیم ، سهم حد ضرر 102 تومان دارد پس چون فاصله حد ضرر از محدوده فعلی زیاد است طیق توضیح در آموزش سبد حرفه ای ریسک سهم بالا می رود و هرچه خرید به محدوده حد ضرر نزدیدکتر باشد ریسک پایین تر است . اما هدف سهم در گام نخست 135 است . البته ریسک این سهم نسبتا بالاست . منتظر می مانیم اگر سهم به محدوده 105 رسید خرید کنیم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاد و پر سود باشید

 

 

bashgah-banner
نوشته قبلینماد تحت نظر و….
نوشته بعدیتاثیر اقتصاد جهانی بر روزهای آتی شاخص کل ، معادن و فلزات
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن