سهم شیرین بازار…

335
telegram nokhbegan-start
سهم شیرین بازار...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 25Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوستان بر بام بازاری سلام؛

در بررسی هایمان به گزینه ای برخوردیم از جنس قند،قند هگمتان از آن دسته سهم هایی است که شخصا در مطلب خودم تاکید زیادی بر روی آن ورزیدم.این امر از آن جهت است که روند صعودی حاکم بر سهم همچون والدینی مهربان از آن محافظت می کند.اخیرا نیز در بررسی های الیوتی به نظر می رسد پس از اتمام سیکل قیلی،سیکل جدیدی را شروع و قصد پیمودن موج 3 را دارد.جدای از این امر در بررسی کلاسیک نیز با تشکیل تراکمی شبیه به مثلث و شکست آن روبروییم که فرآیند بازگشت روند کوتاه مدت را تایید کرده است.

در نهایت نگاهی به اسیلاتور ها می تواند آمادگی برای رشد سهم را تایید کند.

می توانید بر روی عکس کلیک نمایید…

قهگمت

موفق باشید :…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپرسش و پاسخ دی ماه
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 04 دی ماه…
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

4 نظرها

نطر گذاشتن