سهم ها و وضعیت امروز و آینده

190
telegram nokhbegan-start
سهم ها و وضعیت امروز و آیندهReviewed by منوچهر عطائی on Apr 8Rating:

گروه قندی ها: امروز هم با شایعه افزایش نرخ فروش محصولات خود با اقبال بازار مواجه شدند.کاهش موجودی انبارهای شکر که با اتمام فصل برداشت نیشکر و طبعا کاهش واردات شکر همراه شده است انتظار برای افزیایش قیمت قابل توجه شکر را افزایش داده است.

گروه سیمان هم با شایعه ازاد سازی نرخ و با افزایش نرخ 40 درصدی باعث تشکیل صف خرید روی بیشتر نماد ها شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مارگارین و بهشهر هم در استانه برگزاری مجمع سالیانه قرار دارند.امروز صف خرید بودند.افزایش نرخ های پیاپی باعث رشد درامد حاصل از فروش این شرکت ها شده است.ولی غذغه بازار در مورد این سهام ان است که ایا توانسته اند متبانست با ظریت خود مواد اولیه را فراهم کنند.بخش عمده ای از مواد اولیه این شرکت ها از خارج تامین میشود که با توجه به مشکلات واردات ممکن است تامین ان ها به میزان کافی صورت نگیرد.

گروه معدنی هم گزارشات خوبی خواهند داشت،ملی مس نرخ فروش مس کاتد در 3ماهه پایانی سال را 18700 تومان دیده در حالی که متوسط نرخ فورش شرکت بالای 23000 هزار تومان بوده است.با توجه به اینکه بخش عمده ای از فروش شرکت در 3ماهه پایانی محقق میشود بدیهی است که شرکت بتواند سود خود را تعدیل مثبت دهد.با توجه به اینکه متوسط نرخ فروش محصولات فولاد خوزستان در 3ماهه چهارم حدود 7درصد بالاتر از سه ماهه سوم بوده است.گل گهر و چادر ملو هم میتوانندگزارشان مناسبی ارائه دهند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن