سه شنبه 2 آّبان

192
telegram nokhbegan-start
سه شنبه 2 آّبانReviewed by Tseexpert on Oct 24Rating:

 


فعلا تا روز شنبه نگران منفی های بورس نباشید و حرکت فعلی بازار را به عنوان استراحت درنظر بگیرید. دیروز گفتم که زیاد به گپ های قیمتی در این مقطع خوشبین نیستم امروز شاهد بودیم که در سهمهایی که دیروز با هیجان بالا بازگشایی شده بودند عرضه های زیادی داشتیم و درجا میزدند ولی همچنان به فولاد مبارکه و ذوب آهن خوش بین هستم و معتقدم کم کم با خروج سهامدارانی که درسود بودند و ورود سهامداران جدید حرکت جدیدی را از هفته آینده شروع خواهند کرد و سایر سهمهای گروه را هم به حرکت وا میدارند.

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاخص کل هم با کمی افت در محدوده 30600 بسته شد تا زمانی که شاخص کل بالای 29200 قرار دارد الگوی صعودی پا برجاست.فردا نیز احتمالا بالا بودن میزان افزایش عرضه ها با توجه به وصول سوال از رئیس جمهور در بازار وجود دارد .همچنین با توجه به اخباری که در روزنامه های آمریکا منتشر شده مبنی بر احتمال توافق ایران و آمریکا قبل از انتخابات آمریکا دلار کمی افت داشته و همچنین در بازارهای جهانی شاهد افت شدید قیمت فلزات و اونس طلا هستیم.

مس تا 7700 دلار هم رفت ولی تا سطح 7800 دلار برگشت.اونس طلا هم تا سطح 1700 دلار سقوط کرده است. لذا درمجموع شاهد روند نزولی در بازار سکه آتی فردا خواهیم بود مگر اینکه در اونس طلا اتفاق خاصی بیفتد.

 امروز کرمانشا گزارش ششماهه خود را منتشر کرد که حاکی از پوشش 93 تومان است و گزارش بسیار خوبی محسوب میشود.فاذر نیز گزارش تجهیزاتی ها را تکمیل کرد و سود سال 91 را به 49 تومان افزایش داد.پیش از این نیز فاراک سود خود را از 17.5 تومان به 26 تومان تعدیل داده بود و در شش ماهه نیز 55 درصد آن را پوشش داده بود. شبندر نیز که درشش ماهه 78 ریال پوشش داده بود سود 91 را به نزدیک 17 تومان تعدیل داده است. در صورت افت شدید دلار تا هفته آینده امکان رفتن اصلاح بیشتر بازار هست..فردا  احتمالا غپینو باز میشود اگر در قیمت مناسبی بازگشایی شد حتما نسبت به ورود به سهم تصمیم گیرید کنید همانطور که قبلا گفتم هدف قیمتی سهم 420 تومان محسوب میشود

احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن