سه شنبه 7 آذر

201
telegram nokhbegan-start
سه شنبه 7 آذرReviewed by Tseexpert on Nov 28Rating:
سه شنبه 7 آذر
 
همانطور که انتظار میرفت بازار امروز صعودی دنبال شد و شاخص کل توانست وارد کانال 32000 واحدی شود.مقاومت نزدیک شاخص کل سطح 32550 محسوب میشود و فردا نیز شاخص مثبت خواهد بود.سرمایه گذاری غدیر امروز به مدد تعدیلهای خوب زیرمجموعه ها ضمن رسیدن به تارگت الگوی صعودی که داشت توانست به مقاومت 475 تومان نیز نفوذ کند.البته صف خرید سهم نیزعرضه شد و ریسک سهم برای بازار فردا افزایش یافته است. 
 
درگروه تجهیزات هم شاهد جو مثبتی بودیم.در سهام صنایع آذراب همانطور که قبلا اشاره شد سطح 230 تومان هدف الگوی کوچک اخیر محسوب میشود و فردا قطعا به این سطح نیز خواهد رسید. فاراک هم با تثبیت بالای سطح 175 تومان عملا به سمت 205 تومان حرکت خواهد کرد.شایعاتی مبنی بر تعدیل درگزارشهای نه ماهه این گروه شنیده میشود که تایید نشده است.
 
در بازارهای جهانی مس بالای 7700 دلا رمعامله میشود.سقف کوتاه مدت فملی سطح 680 تومان است و انتظار ندارم در یکهفته آینده بالاتر از این سطح برود و با برخورد به این سقف قیمتی دوباره کمی افت کرده است.ذوب آهن بعد از رسیدن خبر عرضه محصولات در بورس کالا در روز چهارشنبه به قیمت پایه پایینتر افت کرد.این سهم که تا باند مقاومتی هم پیش رفته بود در انتهای بازار اسیر عرضه ها شد.
 
در بازار فردا با توجه به روند صعودی در دوروز اخیر احتمالا فردا شاهد عرضه های بیشتری خواهیم بود که درصورت افت زیاد سهمهای بزرگ بازار فرصت خرید محسوب میشود چراکه سههای بزرگ بازار از جمله فولاد مبارکه و شبندر هنوز به هدف قیمتی خود نرسیدند.بنابراین انتظار بازاری صعودی با توجه به شاخص کل و سهمهای بزرگ کاملا منطقی است.
bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن