سه شنبه1 اسفند

259
telegram nokhbegan-start
سه شنبه1 اسفندReviewed by Tseexpert on Feb 19Rating:
سه شنبه 1 اسفند

مهمترین رویداد امروز توقف نمادها بعلت ارائه نکردن گزارش سال مالی 92 بود.و مهمترین خبری که رسید صحبتهای رئیس سازمان خصوصی سازی بود که از عرضه شخلیج در هفته آینده خبر داد که ترکیب این دو باعث عرضه های زیادی در بازار شد.

فولاد گزارش 92 خود را با پیش بینی 80 تومانی ارائه کرد که گزارش بدی نیست و ظرفیت تعدیل را بالا میبرد.در این سهم یک الگوی نزولی باهدف 465 تومان تشکیل شده است.عمده دلیلی که فولاد بعد از این گزارش نسبتا خوب با عرضه روبرو شد نیاز بازار به نقدینگی بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 اگر خبر عرضه هفته آینده شخلیج تکذیب نشودبازار به نقدینگی بالایی نیاز خواهد داشت که باید از طریق سهام بزرگ بازار تامین کند بنابراین روزهای آینده میتواند پرعرضه تر از امروز باشد شاخص کل هم حمایت 38400 را پیش رو دارد.

گروه پتروشیمی هم که این روزها حال و روز خوبی ندارد بازهم منفی بود.پارسان 650 تومان را به پایین شکست تا به سمت 580-600 تومان حرکت کند در این سهم بازی حق تقدم مانع رشدهای بالای 10 درصد در این یکی دوماه خواهد شد و قطعا سهامدار عمده با هدف جمع آوری حق تقدم نمیگذارد موج صعودی بزرگی درسهم اتفاق بیفتد ضمن اینکه شکسته شدن سطح 600 تومان برای سهم خیلی گران تمام خواهد شد.

زاگرس هم با شکستن سطح 1900 یک الگوی نزولی با هدف 1780 تومان تشکیل داده است بنابراین مدت کوتاهی باید از سهم فاصله گرفت تا دوباره در کف قیمتی وارد سهم شد.درکرمانشاهم یک الگوی نزوی باهدف 870 تومان تشکیل شده است.با توجه به الگوهای این چند سهم انتظار دارم فردا هم روز منفی برای گروه باشد.

 احسان وفادار

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن