سه شنبه2آبان

234
telegram nokhbegan-start
سه شنبه2آبانReviewed by Tseexpert on Oct 23Rating:
9:00تا 10:00

صبح همگی بخیر

بازار امروز با افت روبروشده و درحال استراحت است ذوب آهن هم درمورد وضعیت ارزی شفاف سازی کرده . سایت کدال از دیروز از دسترس خارج شده.بنظر میرسد امروز و فردا بتدریج گروه زیادی از سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی از بازار خارج شوند ودر نقطه مقابل گروههایی با استراتژی شروع به جمع کردن سهام کنند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 10:00تا 11:00

در این روزهای منفی بازار نترسید و اگر سرعت عمل دارید فقط نوسان بگیرید اما مراقب باشید تا از رالی بعدی بازار جانمانید شاخص کل اگر در این یکی دوروز اصلاح کند اتفاقا به نفع همه خواهد بود و انرژی لازم را برای ادامه مسیر بدست می آورد سهمهای پرپتانسیل بازار را تحت نظر بگیرید. 
11:00 تا 12:00
صف فروش زاگرس جمع شده.نرخ ارز و سکه با توجه به سقوط اونس طلا در بازار آزاد کاهش چشمگیر داشته و در بازار موثرخواهدبود.بعد از سایپا نوبت پارس خودرو بود.این سهم هم در ششماهه توانسته 26 تومان زیان برای هر سهم شناسایی کند. 
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن