سه نماد،سه احتمال ” سیمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، کاشی‌ پارس‌ (کپارس) ، تکنوتار (تکنو) “

1066
telegram nokhbegan-start
سه نماد،سه احتمال " سيمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، كاشي‌ پارس‌ (كپارس) ، تكنوتار (تكنو) "Reviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 28Rating:

” سیمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، کاشی‌ پارس‌ (کپارس) ، تکنوتار (تکنو) “

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

تحت نظر 1

تحلیل تکنیکال سیمان‌سپاهان‌ (سپاها) :

سیمان سپاهان اولین نماد تحت بررسی ماست.اوضاع گروه کماکان این چند روز مناسب بوده و اقبال خوبی از سوی خریداران داشته است.

در بررسی سری های زمانی با داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود شاهد اتمام یک سیکل 5 موجی از سری امواج بالاتر الیوتی هستیم.پایان سومین موج بزرگ تحت (3) عنوان گذاری شده است.استراحت این رالی صعودی منجر به اصلاح بیش از 70 درصدی قیمت شده است.

با توجه به ریتم ریزش که به صورت حروف آبی رنگ مشخص شده است احتمال تشکیل هارمونیک AB=CD افزایش یافته است.پایان موج c در بررسی زمانی 20 سپتامبر ارزیابی گردیده و از بعد قیمتی با توجه به همپوشانی تراز های فیبوناچی در حدود 163 تا 170 برآورد شده است.

با توجه به وضعیت اسیلاتور و احتمال شکست در روند نزولی شاخص قدرت نسبی احتمال نوسان قیمتی تا حوالی 200 تومان دور از ذهن نمی باشد.

حد ضرر این تحلیل 160 تومان می باشد.

 

 

سپاهان 2 تصویر سه نماد،سه احتمال ، سيمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، كاشي‌ پارس‌ (كپارس) ، تكنوتار (تكنو)

 

تحت نظر 2

تحلیل تکنیکال کاشی‌ پارس‌ (کپارس) :

کاشی پارس در نمای روزانه به نظر می رسد در حال تشکیل الگوی کلاسیک سر و شانه به طور غیر ایده آل است.

با توجه به وضعیت اسیلاتور های مرتبط با روند مانند دی تی تداوم رشد به طور فرسایشی قابل انتظار است.دو تارگت آبی و سیاه رنگ معتبرند.در صورتی که سهم فردا دارای پایانی مثبت 3 باشد رشد 10% دور از دهن نخواهد بود.

 

کپارس تصویر سه نماد،سه احتمال ، سيمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، كاشي‌ پارس‌ (كپارس) ، تكنوتار (تكنو)

 

تحت نظر 3

تحلیل تکنیکال تکنوتار (تکنو) :

آخرین تحت نظر ما تکنو تار بوده که در حال تشکیل الگوی کلاسیک کنج می باشد.انتظار پس از شکست ناحیه ی 178 تومان ، رشد تا حوالی 200 تومان می باشد.

شکست 155 تومان این تحلیل را بی اعتبار خواهد کرد.با توجه به تحرکات مثبت اخیر ، انتظار برای کف سازی و رشد 20% نماد در میان مدت متصوریم.

 

تکنوتار تصویر سه نماد،سه احتمال ، سيمان‌سپاهان‌ (سپاها) ، كاشي‌ پارس‌ (كپارس) ، تكنوتار (تكنو)

 

 

پر سود باشید …

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن