سود دهی فلوله از دید تکنیکال

555
telegram nokhbegan-start
سود دهی فلوله از دید تکنیکالReviewed by مجید حسین زاده on Sep 1Rating:

همانطور که در شکل فوق دیده می‌شود، سهم در یک کانال صعودی قرار گرفته است و پس از تشکیل الگوی هارمونیک Crab ریزش قیمتی تا محدوده تبدیل سطوح مقاومت به حمایت قرار گرفته است. از طرفی اصلاح قیمتی اخیر معادل 50 درصد رشد قیمتی گذشته بوده است و از این لحاظ در محدوده اصلاح فیبوناچی قرار دارد. در حال حاضر پس از برخورد نمودار با کف کانال، انتظار رشد قیمتی تا محدوده 2380 ریال می‌رود.

فلوله


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

فقط دو روز دیگر فرصت استفاده  از هدیه ای که بابت شروع به کار و رونمایی از نسخه جدید سایت تحلیلها در نظر گرفتیم باقی مانده است..قطعا شما هم میخواهید همچون حرفه ای های بازار از مطالب حرفه ای ما مطلع شوید و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های حمایت شده در هفته  . تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده  کنید این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۳۰ روز دوشنبه ۱۲ شهریور ماه میباشد.

قبل از سفارش با اعمال کوپن 56TN119 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت جدید بهره ببرید(همین جا کلیک کنید)

 Screen Shot 2014-08-27 at 5.58.35 PM

 

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

نطر گذاشتن