سود 19% در این سهم بانکی

1100
telegram nokhbegan-start
سود 19% در این سهم بانکیReviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 4Rating:

با سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

عرض تبریک به مناسبت آغاز بهار و تهنیت به مناسبت پایان و فرجام شیرین یک هشت ماهه ی طاقت فرسا و فرسایشی که در نهایت کام سهامداران را از تلخی بیرون آورد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوستان مستحضرید که بالاخره تیم مذاکره کننده با اعتماد به نفس و با یاری خدا و استعانت از تدبیر و امید توانست دست پر به منزل تک تک ایرانیان بازگردد و این حلاوت را نصیب ویترین اقتصاد کشور بکند.وضعیتی که اخیرا پیش امد را می توان در صورتی که پیش بینی می شود انجام پذیرد،نقطه ی آغاز پایان از دولی و تردید در معاملات دانست.

در این حوزه بورس به عنوان نمایشگر انتظارات مردم نسبت به آینده اوضاع شگرفی را نیز تجربه کند و همه می دانیم که گروه های بیمه ای،خودرویی،بانکی و حمل و نقلی به علاوه پتروشیمی ها بالاترین اثر را از تحریم ها گرفته اند لذا بیشترین رشد را می توانند در صورت رفع آنها به همراه داشته باشند.

در این راستا سهم های خوبی در سایت قرار داده شده و داده خواهد شد که بتوانیم در کنار هم ضمن جبران ضرر های اقصادی و زمانی به کسب سود بالاتر و بیشتر بپردازیم.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن