سورپرایز در مجامع ، اینبار در وبانک

330
telegram nokhbegan-start
سورپرایز در مجامع ، اینبار در وبانکReviewed by محمد محمدی on Jul 20Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

صبح امروز مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برگزار شد  و علی رغم پیشنهاد 620 ریالی هیئت مدیره ، تقسیم سود  1000ریالی مورد تصویب قرار گرفت . ضمنا سود سهامداران حقیقی یک هفته بعد از مجمع پرداخت خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

همچنین درمجمع امروز مدیرعامل شرکت مهمترین برنامه های آتی شرکت برای سال مالی 93 بدین شرح عنوان کرد :

 

– انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی برای پروژه تولید سنگ آهن و کنسانتره سنگان به ارزش سرمایه گذاری 1200میلیارد ریال

 

– برنامه عرضه شرکتهای هلدینگ سیمانی ( سیدکو ) ، هلدینگ دارویی شفا دارو ، داروسازی راموفارمین ، پخش رازی ، داروسازی دانا در بازار بورس

 

– برنامه افزایش سرمایه از 650میلیارد تومان به 1500میلیارد تومان در سال مالی جاری

 

همچنین بنابر شنیده ها در حاشیه  مجمع امروز ، وتوسم از زیرمجموعه های وبانک ساختمان خیابان برزیل خود را فروخته است و از این بایت مبلغ 60تومان سود شناسایی کرده است ، که با این اوصاف سود تحلیلی شرکت برای سال مالی 93 بالغ بر 120تومان به ازای هرسهم خواهد بود .

 

در ادامه به بررسی شرکت توسعه صنایع بهشهر (وبشهر) که امروز با نوسان مثبت بازگشایی شد و یکی از زیر مجموعه های وبانک است میپرداریم.

اعضای حرفه ای سناریوهای پیش روی این سهم را در مطلب  ” شرایط وبشهر بعد از بازگشایی ” بخوانند.

موفق باشید .

 

 

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن