سورپرایز شکبیر در مجمع سالیانه

534
telegram nokhbegan-start
سورپرایز شکبیر در مجمع سالیانهReviewed by محمد محمدی on Jul 16Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

صبح امروز مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد و علی رغم تحقق سود 552 ریالی ، 120تومان تقسیم شد ( تقسیم سود انباشته ) که خوشحالی سهامداران جزء را به همراه داشت . ضمنا سود سهامدارن حقیقی از 15مرداد ماه از طریق بانک ملت پرداخت خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

مدیرعامل شرکت عنوان کردند که به دلیل مشکلات تامین خوراک در سال قبل شرکت تنها با 65% ظرفیت اسمی کارکرده است . همچنین برای رفع مشکل خوراک تفاهم نامه ای بین شرکت و پتروشیمی بندر امام به عنوان تامین کننده خوراک منعقد شده است که 35% تولید این مجمتع به پتروشیمی امیرکبیر اختصاص یابد که با این اوصاف تولید شرکت نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت .

 

همچنین در مجمع امروز سهامداران حقیقی شرکت نسبت به نحوه قرارداد شرکت با شرکت نوید زر شیمی در رابطه با فروش پروپیلن  اعتراض کرده و خواستار پیگیری حقوقی موضوع از سوی هیئت مدیره و مدیران شرکت شدند . که این موضوع حاشیه هایی نیز داشت و برای دقایقی جو مجمع را تحت تاثیر قرارداد  . رییس مجمع نیز عنوان کردند با توجه به صرفه و صلاح شرکت در اینباره تصمیم گیری خواهد شد .

 

همچنین در حاشیه مجمع مدیرعامل شرکت از رشد  22% تولید نسبت به دوره مشابه سال قبل و رشد سودآوری امسال شرکت و احتمال تعدیل سود هر سهم در گزارش ششماهه سخن گفتند .

در ادامه تحلیل نمادی را برای شما قرار دادیم که این روزها صحبت های زیادی از آن و ادامه روندش میشود، در مطلب ” وغدیر ، بر سر دوراهی ” سناریوهای پیش روی سهم را مشاهده کنید.

 

موفق باشید .

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن