سپاها و بررسی نوسانات سهم

295
telegram nokhbegan-start
سپاها و بررسی نوسانات سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 15Rating:

سپاها : در بررسی این سهم شاهد نوسانات منفی از محدوده ی 270 تومان هستیم.باتوجه به واگرایی دیده شده در اسیلاتور CCI_Divergence و Bulls انتظار روند نزولی را داریم.حمایت سهم مرز 222 تومان است که در این محدوده میتوان شاهد افزایش حجم معاملات و نوانات مثبت برای سهم باشیم.هدف صعودی سهم در بازه ی اول 270 است و در میان مدت 312 تومان میباشد.وضعیت بنیادی شرکت افزایش مبلغ 21.3 درصدی فروش شرکت به همراه افزایش مقدار تولید به مقدار 7.2 درصد میتواند برای دوره ی 3 ماهه تعدیل سود راه به همراه داشته باشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سپاها

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپتایر و محدوده حمایتی
نوشته بعدیگزارش مالی پتروشیمی پارس و تاثیرش بر هلدینگ خلیج فارس …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

نطر گذاشتن