سیمانی ها از زبان مدیران و کارشناسان این صنعت

194
telegram nokhbegan-start
سیمانی ها از زبان مدیران و کارشناسان این صنعتReviewed by منوچهر عطائی on May 26Rating:

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان  اعلام کرد انتظار برای رشد سودآوری شرکت های فعال در این صنعت، انتظاری بدیهی و به جاست؛ چراکه به راحتی با مقایسه ارزش فعلی و ارزش جایگزینی شرکت های سیمانی می توان متوجه اختلاف فاحش میان آنها شد؛ از همین رو سهام این شرکت ها از پتانسیل مناسبی برای رشد قیمت و رسیدن به ارزش ذاتی خود برخوردار بوده و باید به آن برسند  و خبر از آینده روشن برای این گروه داد و در خصوص بدهی 600 میلیون یورویی سیمانی ها گفت در حال پیگیری برای بکارگیری راهکاری اثر بخش برای حل این مشکل هستند.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ملی: معیار سیمانی ها هم همیشه فولادی ها هستند در این بی انصافی دولت صنعت جایگزین و مشابه که در اختیار خود بوده است (صنعت فولاد)  را با قیمت گذاری غیر قابل مهار در بورس کالا به صورت لجام گسیخته ازاد گذاشته است. هرچند که رابطه قیمت فولاد با سیمان که در طرح جامع سیمان و فولاد در دهه 80 آزاد سازی قیمت را ملاک رشد و توسعه این صنایع بیان کرده بود، میسر نگردیده است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینیم نگاهی به کالبر…
نوشته بعدیبازار امروز
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن