سیمانی ها با اخبار مثبت توانستند ….

189
telegram nokhbegan-start
سیمانی ها با اخبار مثبت توانستند ....Reviewed by Khalili on Jul 23Rating:

زمزمه هایی که بالاخره در مورد سیمان گفته می شد واقعیت یافته و سیمان های صادراتی با افزایش نرخ همراه شدند. این افزایش نرخ طبق گفته ی مسئولان بین 5 تا 7 دلار خواهد بود. این موضوع بر شرکت های سیمانی صادر کننده تاثیر مثبت خواهد داشت. در کنار این افزایش نرخ خبر افزایش مدت اقساط وام های ارزی سیمانی ها هم شادی این گروه را بیشتر و بیشتر کرده است. سهگمت 45 درصد محصولات را صادر می کند و سفارس که پرتفویی از اکثر سهم های سیمانی را در اختیار دارد، با استقبال خوبی مواجه شده اند.

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

  1. با سلام
    سلاماستاد :نظرتون رو در مورد روزتحلیف آقای روحانی دررابطه با بورس و شاخص کل و فازاستراحت شاخص میخاستم بدونم.آیابعد ازاومدن ایشان وپس از چند روز کوتاه وارد فاز استراحت کوتاه مدت ویا بلعکس خواهیم شد . با تشکر

    • سلام …. به نظر میرسه که سغرب کاهش قیمت بیشتری رو نسبت به بقیه تجربه کرده و می توانه فرصت خوبی برای جبران داشته باشه….. در مورد وضعیت کلی سیمانی ها هم می توان گفت که یکی از دغدغه های سیمانی ها افزایش هزینه های انرژی می باشد که با روی کار آمدت دولت جدید، می توان به این مسئله بیشتر امیدوار بود که حداقل تاخیرهایی در افزایش قیمت انرژی را شاهد خواهیم بود.

نطر گذاشتن