سیمان هگمتان دوره 12 ماهه منتهی به 30/10/91

174
telegram nokhbegan-start
سیمان هگمتان دوره 12 ماهه منتهی به 30/10/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 19Rating:

شرکت در اطلاعیه این اطلاعات و صورتهای مالی 12 ماهه منتهی به 30/10/91 را به صورت حسابرسی شده اعلام نموده که در این گزارش موجودی نقدی شرکت نسبت به دوره سال 30 به میزان 23 درصد کاهش دارایی های غیر مجاری 34 درصد افت و سرمایه گذاری های کوتاه مدت شرکت 59 درصد رشد را نشان میدهد.

البته سود انباشته ی شرکت نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد را نشان میدهد که این امر باعث افزایش 9 درصدی سود شرکت از 500 ریال به 553 ریال شده است.از دلایل مهم آن میتوان به افزایش 2 درصدی مقدار فروش و افزایش 14 درصدی قیمت محصولات شرکت میباشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 28/12/91
نوشته بعدیمقاومتی از وکار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن