telegram nokhbegan-start
شاخص گروه انبوه سازی در یک نگاه Reviewed by ارش حکمت on Sep 28Rating:

شاخص گروه انبوه سازی :

در نمودار شاخص گروه انبوه سازی با پول بک به خط  روند نزولی شکسته شده ، الگوی AB=CD  شکل گرفت  که هدفهای این الگو  743 و 770 واحدی میباشند .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

anbooooh copy

پس از معاملات روز یکشنبه ، شاخص به محدوده مقاومتی 693 واحدی در  50% فیبوناچی رسیده است که مقاومت سنکو اسپن A(قسمت بالایی ابر کومو ) نیز در این محدوده قرار دارد و انتظار داریم که عبور از این محدوده کمی با سختی صورت گیرد و پس از عبور شاخص گروه انبوه سازی از محدوده فعلی ، مقاومت مهمی تا رسیدن به هدفهای اعلامی نخواهد داشت .

 

 

anbooh 2 copy

نمودار به زبان ساده :

مقاومتهای شاخص انبوه سازی 693 و 706 و 721 واحدی و حمایت آن 672 واحدی میباشد

 

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر  با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

  1. با عرض سلام.
    شما در تحلیل تان از نمودار تعدیل شده استفاده می نمایید. چه زمانی می بایست از نمودار تعدیل شده و چه زمانی از نمودار غیر تعدیل شده استفاده کرد؟ ممون می شوم اگر کاربرد آنها را توضیح دهید.
    با سپاس.

    • درود بر شما
      من در بیشتر تحلیل هایی که انجام میدهم از نمودار تعدیل نشده استفاده میکنم مگر در مواقعی که شرکت افزایش سرمایه با درصد بالا داده باشد و چاره ای بجز استفاده از نمودار تعدیل شده نباشد اونم فقط تعدیل با افزایش سرمایه ، بخاطر اینکه پنجره های باز شده در نمودار ، به تنهایی یا ترکیبی ، یک نوع الگو میباشند .

نطر گذاشتن