شاخص گروه قند و شکر و یک نماد شیرین گروه !

936
telegram nokhbegan-start
شاخص گروه قند و شکر و یک نماد شیرین گروه !Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 5Rating:

 

سلام بر دوستان؛


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نظر دارم امروز یک نماد قندی را جهت تحت نظر معرفی کنم.اما پیش از آن نگاهی هم به شاخص گروه صنعت داشته باشیم.

در نمای روزانه ی شاخص صنعت قند و شکر وضعیت بلند مدت صعودی را ارزبابی می گردد.روند کوتاه و میان مدت همچنان نزولی ست.اما با توجه ریزشی که گروه از سال پیش متحمل شده به نظر می گردد با توجه به این که در نیمه ی دوم سال قرار داریم، انتظار برای رویش کوتاه مدت این گروه ، منطقی باشد.نا گفته نماند که ظاهرا مباحثی چون رشد 30 درصدی قیمت فروش محصولات نیز دوباره باب دندان شده و به این احتمالات شدت و قوت می بخشد.

جدای از این موضوع در حال حاضر شاهد تحرکات این نماگر بر روی خط روند بلند مدتی هستیم که کف کانال چندین ساله نیز محسوب می گردد.

همگرایی چندین سطح فیبویی نیز تاییدی بر این مدعاست.

انتظار بر این است که حسب وضعیت اسیلاتوری ،  اگر فردای مثبتی نیز در کار باشد با در نظر گرفتن فاکتور حجم معاملات می توان برآیند مثبتی را برای زیر مجموعه های این گروه مد نظر قرار داد.

 

قند و شکر

حال به بررسی این سهم شیرین گروه میپردازیم ….

در بررسی سری زمانی سهام شرکت قند چهارمحال با نماد قچار به نظر می رسد در حال تثبیت کف 340 می باشد.به نظر می رسد تارگت 400 تومان فعلا مناسب باشد.450 تومان هدف بعدی سهم است.احتمال بالایی وجود دارد که روند نزولی سهم به پایان رسیده باشد.

قچار

پر سود باشید….

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن