شرکت: آبادگران ایران دوره 6 ماهه منتهی به 91/12/30

174
telegram nokhbegan-start
شركت: آبادگران ایران دوره 6 ماهه منتهی به 91/12/30 Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 7Rating:

این شرکت در پیش بینی سود خود در سال مالی منتهی به 30/12/91 مبلغ 216 ریال را اعلام کرده است.

این شرکت در 6 ماهه نخست خود مبلغ 176 ریال را اعلام کرده بود که توانسته حدود 86 درصد آن را پوشش دهد.رشدی حدودا 35 درصدی نسبت به پوشش سال گذشته.این نشان میدهد شرکت در سال مالی کنونی باتوجه به افزایش حاشیه سود آوری خود توانایی پوشش سود بالایی را خواهد داشت.بنابراین میتوان برای یک سهم با بازه ی میان مدت روی آن حساب کرد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

چنانچه شرکت بتواند در 6 ماهه دوم سال مالی پوشش مناسب سود را خواهد داشت در مجمع این شرکت توانایی تقسیم سود حدودا 60 تا 80 درصدی را خواهد داشت در غیر این صورت سود تقسیمی به اندازه ی 30 تا 5خ درصد سود خود خواهد بود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسرمایه گذاری صنعت و معدن ، پرتفوی 3 ماهه منتهی به 91/7/30
نوشته بعدیبازار آتی (18 آبان)
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن