شرکت: ایران ترانسفوری منتهی به 31/4/91

147
telegram nokhbegan-start
شركت: ایران ترانسفوري منتهی به 31/4/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 9Rating:

در این شرکت باتوجه به گزارش های اعلام شده شاهد افزایش بدهی های شرکت نسبت به مشابه سال قبل(1390) و کاهش دارایی های شرکت هستیم.این گزارش برای 6 ماهه منتهی به 31 تیرماه 91 میباشد که بر اساس آن موجودی نقدی شرکت به 6000 میلیارد ریال افزایش داده اشت.

این افزایش موجودی به نسبت به افزایش بدهی های شرکت و کاهش دارایی های موجود موجب کاهش سوددهی شرکت به میزان 25 درصد از 145 ریال به 109 ریال شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به این وضعیت چنانچه تغیرات عمده در شرکت رخ ندهد موجب تعدیل منفی دیگری به میزان 10 الی 20درصد در گزارش 9 ماهه نیز خواهد شد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از فباهنر
نوشته بعدییکشنبه 19 آذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن