شرکت: عمران و توسعه شاهد سال مالی 29/12/92

179
telegram nokhbegan-start
شركت: عمران و توسعه شاهد سال مالی 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 3Rating:

شرکت در گزارشی پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 مبلغ 220 ریال اعلام نموده که این مقدار نسبت به سال مالی گذشته به ترتیب فروش 10 درصد افزایش ، بهای تمام شده ی کالا 22 کاهش ، سود عملیاتی 10 درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات نیز 15 درصد افزایش را نسان میدهد.

باتوجه به مقدار فروش شرکت و شمول مالیات ارزش افزاوده مالیات پیش بینی شده ی شرکت برای سال 92 با افزایش 74 درصدی روبه رو شده است .عمده افزایش سود عملیاتی شرکت نیز ناشی از اختلاف فروش و بهای تمام شده میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیفرهاد اسماعیل زاده
نوشته بعدیحمایتی از خوساز
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن