شرکت: ملی صنایع مس ایران منتهی به 91/12/30 براساس عملکرد 6 ماهه

160
telegram nokhbegan-start
شركت: ملی صنایع مس ایران منتهی به 91/12/30 براساس عملکرد 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 5Rating:

در بررسی این شرکت شاهد افزایش سود به میزان 1358 ریال هستیم به طوری در مشابه سال گذشته 885 ریال سود پیش بینی کرده بود. این شرکت با توجه به افزایش قیمت جهانی مس و همچنین افزایش سود آوری شرکت و کاهش هزینه ها به این درجه ی سود دست پیدا کرده است.

هزینه های اداری به میزان 1 درصد کاهش و باتوجه به تخفیف قابل توجه در بخش مالیت این بخش به میزان 7 درصد کاهش را نشان میدهد که در نوع خود قابل توجه است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به تعدیل سود حدود 70 درصدی و قیمت های حدود 650 تومان پس از بسته شدن سهم انتظار افزایش قیمت پس از بازگشایی تا محدوده ی 840 تومان وجود دارد.

در کل انتظار رشد قیمتی برای سهم در میان مدت تا محدوده 950 وجود دارد که باتوجه به P/E سهم انتظار این محدوده بالا خواهد رفت.

قابل توجه اینکه ،نرخ فروش هر تن کاتد را مبلغ 7500 دلار که باتوجه به نرخ برابر با دلار در 2500 تومان درنظر گرفته شده است.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 15/8/91
نوشته بعدیشرکت: تولیدی گازلوله منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن