شرکت: همکاران سیستم منتهی به 91/6/31

228
telegram nokhbegan-start
شركت: همکاران سیستم منتهی به 91/6/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 18Rating:

باتوجه به پیش بینی سود اعلام شده در گزارش 6 ماهه شرکت شاهد کاهش دارایی شرکت و کسری بودجه به میزان 88 درصد هستیم.پیش بینی شرکت برای سال مالی 31/6/90 مبلغ 1494 ریال اعلام شده بود که  این میزان در سال مالی جالی به مبلغ 971 ریال کاهش یافته است.

باتوجه به کاهش حدود 1 درصدی شرکت و کاهش 3 درصدی سود قابل تقسیم برای شرکت میتوان رشد قابل توجهی را برای شرکت درنظر نداشت و چنانچه این عوامنل برای سال مالی 92 تداوم داشته باشد باعث تعدیل منفی دیگری در سود شرکت خواهد شد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: سرمایه گذاری غدیر منتهی به1391/07/30
نوشته بعدییکشنبه 28 آبان
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن