شرکت: پتروشیمی شیراز سال منتهی به 29/12/92

160
telegram nokhbegan-start
شركت: پتروشیمی شیراز سال منتهی به 29/12/92 Reviewed by عليرضا حاجيان on May 1Rating:

شرکت پتروشیمی شیراز با سرمایه ای معادل 255 میلیارد تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 91 مبلغ 1575 ریال سود خالص محقق نموده که در مقایسه با سال مالی گذشته از افزایش 211 درصدی برخوردار بوده است.

این شرکت در عملکرد سال مالی 91 نسبت به سال مالی گذشته از رشد 80 درصدی فروش، 23 درصدی بهای تمام شده، 125 درصدی سود ناخالص و 151 درصدی سود عملیاتی خبر داده در نظر دارد 90 درصد از سود خالص هر سهم را بین سهامدارانش تقسیم نماید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گفتنی است “شیراز” در پیش بینی های خود برای سال مالی 92 با لحاظ کردن نرخ دلار 2500 تومانی برای فروش صادراتی 62 درصدی مبلغ 137 تومان سود خالص برای هر سهم در نظر گرفته که تقسیم 90 درصد از آنرا بین سهامدارانش در برنامه خود دارد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 11/2/92
نوشته بعدیحمایتی از لابسا
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن