شرکت: پتروشیمی شیراز منتهی به 91/12/30 عملکرد 6 ماهه

227
telegram nokhbegan-start
شركت: پتروشیمی شیراز منتهی به 91/12/30 عملکرد 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 7Rating:

شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 1391 را  با رشد قابل توجه حدود 700 ریالی به 1062 ریال افزایش داده است.

این افزایش سود خالص سهم پس از کسر ملیات حدود 64% افزایش و همچنین سود عملیاتی شرکت نیز نسبت به مشابه سال گذشته 66 درصد افزایش یافته است.از دلایل این افزایش میتوان رشد قیمت دلار ، رشد صادرات شرکت و همچنین کاهشهزینه های سوخت اعلام نموده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با این رشد سود که در سال گذشته حدود 464 ریال و در سال مالی کنونی منتهی به 29/12/91 برابر با 1064 ریال شاهد افزایش سوددهی شرکت و بر این اساس کم شدن P/E این شرکت و ارزنده شدن آن شده است.بر اساس تعدیل اعلام شده میتوان هدف های سهم شرکت را 600 تومان دانست که پیشنهاد خرید پس از بازگشایی مناسب است.

همچنین باتوجه به نرخ گاز طبیعی که در بودجه ی شرکت هزینه شده است چنانچه افزایش نیابد و با همان نرخ قیمت 700 ریالی حساب شود میتوان انتظار داشت تا پایان سال حدودا 19 ریال دیگر بر سود شرکت اضافه گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 17/8/91
نوشته بعدیسرمایه گذاری صنعت و معدن ، پرتفوی 3 ماهه منتهی به 91/7/30
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن