شرکت: گرانیت بهسرام منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

195
telegram nokhbegan-start
شركت: گرانیت بهسرام منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 16Rating:

در گزارش اعلام شده برای پیش بینی سال منتهی به 30/12/91 شاهد افزایش میزان سود خالص شرکت به میزان 120 ریال هستیم به طوری که پیش بینی برای به مبلغ 194 ریال نسبت به مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

مانده بدهیهای ارزی ناشی از تسهیلت مالی ارزی دریافتی از بانک سپه مرتبط با خرید ماشین آلت در سنوات قبل، طبق دفاتر شرکت معادل 935 ر 6 هزار یورو با نرخ برابری هر یورو 194 ر 16 ریال می باشد که در این خصوص جرائم تاخیر ناشی از عدم پرداخت به موقع اقساط معادل 164 هزار یورو شناسایی نشده و نحوه پرداخت و تسویه بدهیهای مذکور با توجه به شرایط و مقررات جدید مبادلت ارزی از جمله تشکیل مرکز مبادلت ارزی، منوط به توافقات


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1391برای این موسسه مشخص نمی باشد. /06/ 1391 و عملکرد 6 ماهه منتهی 31 /12/ نهایی با بانک طرف قرارداد می باشد.

در میزان تولید شرکت شاهد کاهش 28.1% نسبت به سال مالی 90 هستیم و با این وجود باتوجه به افزایش 35 درصدی مقدار فروش و افزایش قیمت فروش رفته ی محصولات و ازجمله دریافت تسهیلات مورد نیاز برای این شرکت انتظار است بتواند حدودا 60 درصد از پیش بینی خود را تحقق یابد.

چنانچه روند فروش تداوم یابد میتوان برای سال 92 افزایش سوددهی نیز انتظار داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یکشنبه 26 آذر…
نوشته بعدیشرکت: سرمایه گذاری پارس توشه پورتفوی1 ماههمنتهی به1391/08/30
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن