شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگو

1891
telegram nokhbegan-start
شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگوReviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 22Rating:

شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگو

با سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

در شکل زیر همانطور که پیداست وضعیت تحرکات نموداری شاخص گروه صنعت بانک ها در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل دراز مدت شاهد یک روند صعودی هستیم که پس از اتمام آخرین سیکل صعودی به عنوان موج 3 از درجه ی اصلی و به عنوان رالی میانی، بنا بر یم یاز سناریو های مطرح بازار اصلاح موج a تا حوالی 185 روز موج b 27 روز و موج آخر 40 روز به طول انجامیده است.

انتظار می رود احتمالا در آستانه ی شروع یک رالی باشیم.با این تفاسیر موج 4 از 1 از 5 می تواند تا سطوح مشخص شده ی پایین بیاید.

در اسیلاتور ها نیز واگرایی مثبت رویت می شود.

شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگوفرصت کسب سود 10% از یک سهم بانکی را از دست ندهید- جزییات بیشتر کلیک بر اینجا

bashgah-banner

3 نظرها

نطر گذاشتن