شرکت:کاشی پارس سال مالی منتهی به 1392/12/29

143
telegram nokhbegan-start
شرکت:کاشي پارس سال مالی منتهی به 1392/12/29Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 25Rating:

این شرکت در اولین پیش بینی خود در سال مالی منتهی به 29/12/92 مبلغ 358 ریال اعلام نموده که نسبت به سود سال 91 رشد 231 درصدی را شامل شده است.
از جمله دلایل این رشد : افزایش ناشی از نرخ فروش در سال مورد گزارش و سود حاصله ، ناشی از فروش دارائی های غیر مولد در سال 1391 و همچنین مبلغ فروش به میزان 37 درصد را شامل شده است.
باتوجه به افزایش فعالیت شرکت و همچنین توانایی آن مبنی بر پوشش سود خود انتظار است سود سال 92 محقق و سال خوبی را برای شرکت پیش بینی کنیم.
bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 05 فروردین ماه …
نوشته بعدیحمایتی از خشرق
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن