شرکتی با پتانسیل های رشد قابل توجه

131
telegram nokhbegan-start
شرکتی با پتانسیل های رشد قابل توجهReviewed by منوچهر عطائی on Apr 29Rating:

با توجه به انتظاری که از سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و تعدیلش بود موفق به تعدیل 32 درصدی سود خود یعنی از 57 به 75 تومان به ازای هر سهم شد و بر اساس عملکرد 6ماهه توانست 14 دصد از بودجه خود یعنی معادل 105ریال به ازای هر سهم را پوشش دهد.

از جمله دلایل این تعدیل افزایش تقسیم سود پتروشیمی جم بود که از 40 درصد به 80 درصد افزایش داد و صندوق بازنشستگی سود پتروشیمی جم را در سطوح 750 میلیارد تومان پیش بینی کرده است و به احتمال بسیار زیاد این سود جم بالاتر از این پیش بینی خواهد بود و نزدیک به 1000 میلیارد تومان خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و همچنین شرکت قصد عرضه پتروشیمی جم را دارد که با توجه به پتانسیل بالای جم و سود فروش بخشی از سهام این پتروشیمی و اینکه با توجه به انتقال سهام ایران خودرو توسط سرمایه گذاری رنا و در جریان بودن دعوی حقوقی عواید حاصل از فروش سهام ایران خودرو در بودجه سال 92شرکت در نظر گرفته نشده است، همه انچیزی که باز هم میتواند موجب تعدیل بیشتر را برای سال 92 این شرکت شود.

 

 

bashgah-banner
نوشته قبلیمعدنی- ذغال سنگی
نوشته بعدیوضعیت آتی وصندوق …
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن