شرکت آذرآب صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30/12/91

516
telegram nokhbegan-start
شرکت آذرآب صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jun 1Rating:

این شرکت در گزارش صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30/12/91 را در گزارشی حسابرسی شده با 34 درصد رشد نسبت به سال مالی 90 نشان میدهد.

جمع داراییهای غیر جاری شرکت 529 درصد افزایش و مجموع بدهی های غیر جاری شرکت نیز 242 درصد رشد را نشان میدهد.باتوجه به کاهش سرکایه گذاری های کوتاه مدت شرکت و موجودی نقدی رو به افزایش شرکت افزایش حوضه فعالیت شرکت و اخذ حدود 20 درصدی پروژه های جدید روند رو به رشد شرکت را محسوستر خواهد کرد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت سود انباشته ایی بالغ بر 198,576 میلیون ریال دارد که توانایی افزایش سود سهم خود را برای دوره 3 ماهه سال 92 خواهد داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از کهمدا
نوشته بعدیاز وضعیت سیاه و سفید پتروشیمی ها تا برترین های بازار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن