شرکت: ایران ترانسفو سال مالی منتهی به 1392/12/29

294
telegram nokhbegan-start
شرکت: ايران ترانسفو سال مالی منتهی به 1392/12/29Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 26Rating:

شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را در گزارش حسابرسی شده مبلغ 338 ریال اعلام نموده که در این سود در سال 91 مبلغ 466 ریال اعلام شده بود که نشان از تعدیل منفی 26درصدی نسبت به سال مالی 91 میباشد.

از جمله دلایل این تعدیل منفی : افزایش هزینه های عمومی و اداری و تشکیلاتی شرکت ، افزایش بهای تمام شده ی تولیدات به میزان 60 درصد میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین شرکت نرخ تسعیر ارز را مبلغ 32202 ریال اعلام نموده است و مقدار تولید شرکت و فروش آن به ترتیب 6 و 10 درصد رشد را نسبت به سال 91 نشان میدهد.

با این وجود باتوجه به افزایش هزینه های خرید مواد اولیه و فروش نسبت کمتری آن باعث تعدیل منفی شرکت شده است.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار سه شنبه 06 فروردین ماه…
نوشته بعدیمقاومتی از آکنتور
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن