شرکت: بین المللی محصولات پارس سال مالی منتهی به 1392/06/31

167
telegram nokhbegan-start
شرکت: بين المللي محصولات پارس سال مالی منتهی به 1392/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 2Rating:

باتوجه به گزارش حسابرسی شده ی این شرکت شاهد تعدیل مثبت و افزایش سود به میزان 307 ریال برای سال مالی 31 شهریور 92 اعلام گردیده به طوری که این میزان سود برای سال مالی 31 شهریور 91 به مبلغ 278 ریال اعلام گردیده است.

از دلایل این تعدیل افزایش 10 % متاثرازتفاوت بین هزینه ها و درآمدها و افزایش فروش و قیمت تمام شده یکی از دلایل مهم میباشد.قابل توجه است که نرخ دلار در بودجه ی شرکت نیز 2500 تومان درنظر گرفته شده.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دقت شود میزان تولید شرکت به حدود 8 درصد و میزان فروش به میزان 15.81 درصد در پیش بینی سال 91 نسبت به 92 کاهش یافته است .با این اوصاف دلیلی که باعث افزایش سود آوری شرکت شده است افزایش مبلغ فروش به میزان 60 درصد میباشد.باتوجه به این میزان افزایش قیمت انتظار تعدیل مثبت برای گزارش 9 ماهه نیز وجود خواهد داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحفاری
نوشته بعدیشرکت: لامپ پارس شهاب منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن