شرکت تامین مواد اولیه فولاد صبانور سال مالی 29/12/92

203
telegram nokhbegan-start
شرکت تامين مواد اوليه فولاد صبانور سال مالی 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 14Rating:

این شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را در گزارش حسابرسی خود به 10 درصد تعیدل نسبت به سال 91 مبلغ 5421 ریال اعلام نموده که این مبلغ برای سال 91 میزان 4927 ریال اعلام شده بود.

از جمله دلایل مهم این تعدیل :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

افزایش نرخ تسعیر ارز باتوجه به شرایط اقتصادی کشور،افزایش هزینه ی تمام شده ی تولید و همچنین تولید کنستانتره ، افزایش درآمد عملیاتی به علت افزایش سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت معدنکار باختر میباشد.

همچنین در گزارش خود نرخ تسعیر ارز را 2500 تومان اعلام نموده است که شرکت خواهان افزایش تولید کنستانتره خود به 600000 تن و از ابتدای مرداد ماه به 675000 تن نیز افزایش خواهد داد.

همچنین باتوجه به مقدار تولید شرکت با 1 درصد کاهش نسبت به سال 91 و افزایش قیمت فروش به میزان 16 درصد تعدیلی دیگر برای شرکت را انتظار خواهیم داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از قشیر
نوشته بعدیبررسی وضعیت جاری پتروشیمی زاگرس
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن