شرکت: تاید واتر خاورمیانه منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

122
telegram nokhbegan-start
شرکت: تايد واتر خاورميانه منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 18Rating:

شرکت پیش بینی منتهی به 30/12/91 را بر اساس گزارش ها مبلغ 772 ریال اعلام نموده است.توجه شود که این میزان نسبت به مشابه سال گذشته 6 ریال افزایش یافته است که این تعدیل مثبت در پیش بینی 31/6/91 نیز به میزان 84 ریال افزایش یافته است.

از دلایل این افزایش و تعدیل مثبت را میتوان افزایش فروش و کاهش هزینه ها دانست.که باتوجه به پوشش 49 درصدی در 6 ماهه و میزان تعدیل اندک 6 ریالی نوسانات مثبت قوی و جهش سود آوری بالایی برای سهم مورد انتظار نیست و رشد سود سهم شرکت را در محدوده ی 13 الی 23 درصد میتوان دانست.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 28/8/91
نوشته بعدیشرکت: سرمایه گذاری غدیر منتهی به1391/07/30
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن