شرکت: تجهیز نیروی زنگان سال مالی منتهی به 1391/12/30

498
telegram nokhbegan-start
شرکت: تجهيز نيروي زنگان سال مالی منتهی به 1391/12/30 Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 5Rating:

این شرکت در اولین پیش بینی از سود سال مالی 92 مبلغ 401 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده است که نسبت به سود هر سهم 397 ریالی سال جاری 1 درصد رشد داشته است.

فروش شرکت نسبت به سال مالی کنونی با رشد 16 درصدی روبرو شده است که دلیل آن بهره برداری پروژه هوی مدیا در سال 92 می باشد.بهای تمام شده نیز 4 درصد افزایش یافته است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین مقدار تولید و فروش شرکت برای سال 92 در مقایسه با سال 91 به ترتیب با رشد 41 درصدی و 35.5 درصدی روبرو شده است که باتوجه به افزایش حاشیه سود آوری شرکت انتظار افزایش درآمدهای عملیاتی و درکنار آن تعدیل سود شرکت برای سال مالی اینده را به مراتب انتظار داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 15/12/91
نوشته بعدیمقاومتی از بموتو
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن