شرکت توسعه معادن روی مالی منتهی به 30/12/91

150
telegram nokhbegan-start
شرکت توسعه معادن روی مالی منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on May 20Rating:

در گزارش حسابرسی شده صورت های مالی شرکت منتهی به 30/12/91 افزایش 33 درصدی دارایی های شرکت و افزایش 38 درصد بدهی های شرکت بابت افزایش هزینه های اداری و جاری میباشد.

سودسال 91 شرکت نسبت به 90 به میزان 43 درصد افزایش داشته است که دلیل عمده افزایش سود آوری شرکت های زیرمجموعه از جمله اوراق مشارکت و سپرده های بانکی میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ذخیره سرمایه گذاری های شرکت به میزان 120809 میلیون ریال میباشد که انتظار است به صورت تعدیل سود در گزارش سال 92 اعلام گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از ولغدر
نوشته بعدیدیدگاه گروه پتروشیمی با رویکرد ارز،خوراک و اوره
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن