شرکت توسعه وعمران استان کرمان سال مالی 29/12/92

377
telegram nokhbegan-start
شرکت توسعه وعمران استان كرمان سال مالی 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on May 14Rating:

این شرکت پیش بینی در آمد هر سهم سال مالی منتهی به 31/3/92 را مبلغ 256 ریال اعلام نموده است که نسبت به پیش بینی قبلی 129 ریال نشان از رشد 120 ریالی میباشد.این شرکت توانسته در دوره ی 12 ماهه سال گذشته ی خود 25 درصد از سود خود را پوشش دهد که رقم بسیار پائینی است.

این شرکت در پیش بینی سود سال جاری خود رشد سرمایه گذاری ها به میزان 100 درصد پیش بینی نموده و سایر درآمد های شرکت را به میزان 120 درصد رشد را اعلام نموده است.با این شرایط چنانچه این امر محقق یابد میتوان برای شرکت سال مالی مطلوبی را درنظر داشت.

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از وبانک
نوشته بعدیتبریک نماد های غالبر ، کطبس ، شبهرن ، شلعاب ، خشرق
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن